MPG Makina - Konya

1988 yılında faaliyetlerine başlayan ve Türkiye'nin önemli vinç üreticileri arasında yer alan MPG Makine Prodüksiyon Grubu A.Ş., kamyon üstü katlanır bomlu hidrolik vinçler, kamyon üstü teleskopik bomlu vinçler, kendinden yürüyüşlü vinçler, ağaç sökme dikme makineleri ve insan kaldırma platformları üretimi yapmaktadır.


Çağımızın gerektirdiği kaliteyi ve teknolojiyi ürünlerine yansıtan MPG A.Ş., AR-GE çalışmaları sayesinde yenilikçi ürünleriyle sektöründe ön plana çıkmaktadır. Ürün grubunu geliştirerek daha fonksiyonel ürünler imal etmek amacıyla sistem geliştirme çalışmaları sürekli olarak devam etmektedir. MPG A.Ş. tarafından üretilen vinçler, ülkemiz başta olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde her türlü yükleme, kaldırma işlerinde etkin olarak görev almaktadır. Ağaç sökme dikme makineleri ise, çevreye en büyük katma değeri sağlayarak ağaç taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir.


Kuruluşundan günümüze sürekli gelişim gösteren MPG A.Ş., yurt içi ve yurt dışı pazarlara yönelik faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürmektedir. Kalite standartlarına uygun ürünleri ve yenilikçilik anlayışıyla MPG A.Ş.; güvenilirliğinden ödün vermeden, lider firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

MPG Makine Prodüksiyon Grubu Makine İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres: K.O.S.B. Evrenköy Caddesi No:14 Selçuklu / Konya
Telefon: +90 332 239 12 12 / 444 9 674 (MPG)
Faks: 0 332 239 05 32
http://www.mpg.com.tr
mpg@mpg.com.tr