Koveka Tekstil - Tekirdağ

KOVEKA TEKSTiL

Türkiye’nin ihracattaki en iddialı kulvarlarından olan tekstil sektörünün önemli markası Koveka Tekstil, gelişmiş teknolojiye sahip tesislerinde; renk laboratuvarı ve baskı desenleri, sert ve yumuşak sarım üniteleri, otomasyon sistemi ile çalışan iplik boya ve kumaş boya bölümü, desenleri kumaş üzerinde şekillendiren rotasyon baskı bölümüyle tüm müşterilerine üstün kalite sunmaktadır.

Polar, Velsoft, Kadife, Viskon ve Pamuklu bütün örgü kumaş türleri, yeni teknolojilere sahip makineler ile üretilmekte ve bunun yanı sıra Asit Baskı, Pigment, Reaktiv, Dispers, Aşındırma, Devore gibi baskı çeşitleri yapılmaktadır.

Sanatta anlam ifade eden birçok etken vardır. Çalışkanlık, deneyimlilik, alçak gönüllülük gibi etkenler yaptığınız işin hangi kategoride değerlendirileceği konusunda oldukça önemlidir. Koveka Tekstil olarak yaptığımız işin sıradan bir iş olmadığının farkındayız. Tekstil sanatının en güzel örneklerini hem ülkemiz de, hem yurt dışında başarı ile sunan firmamız, giyim ihtiyacını en iyi şekilde karşılamakla kalmıyor, gücünü aldığı Türk ekonomisine güç katmaya devam ediyor.

KOVEKA TEKSTİL SAN. DIŞ TİC. A.Ş. - TEKİRDAĞ / İSTANBUL

Merkez

Adres: Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:21 / 34540 Güneşli / Bağcılar / İSTANBUL

Telefon: 0 212 655 20 22

Faks: 0 212 655 75 25 (Santral)


Fabrika

Adres: Veli Meşe Organize Sanayi Bölgesi 210. Sok. No:1 Ergene / TEKİRDAĞ

Telefon: 0 282 676 42 37 (pbx)

Faks: 0 282 676 42 50

http://www.koveka.com.tr
koveka@koveka.com.tr